Зворотний бік світів

Электронная книга
Добавлено 13.05.2017
Автор: Дара Корній
Жанр: Городское фэнтези
Год издания: 2017
Серия: Зворотний бік
Оценка: 0.0
Рецензии в лоцмане: нет рецензий
Скачать: pdf, a6.pdf, epub, fb2, fb3, rtf.zip, txt, txt.zip
Аннотация

Для всіх світів найгірші випробування ще попереду. Світлі й темні, засліплені хто ненавистю, а хто чарами, віддаляючись одне від одного, рухаються до прірви Хаосу. І тільки втікачка Мальва, яку підступно заманюють до світу, створеного сірим Шепотом у Міжчассі, розуміє, що побачила щось не менш жахливе, ніж прадавній Хаос, – мертвотно сірий світ Досконалості. Чи знайде Мальва спосіб вирватися з цього світу та встигнути, коли вже надто пізно, усе виправити?

Полная версия

Читать онлайн


Отзывы о книге Зворотний бік світів
Нет отзывов
Добавить отзыв

Чтобы добавить отзыв Вам нужно зарегистрироваться или авторизироваться

Отзывы о книге. Оставленые на странице партнёра:
DaraAverage
23.07.2017
Як на мене, то це просто еталонне закінчення серії. Читаючи інші книги серії я побоювалася, що авторка зробить типові помилки серійної "young-adult" літератури і просто "зкотиться". Проте я дуже помилялася.
Окрім безсумнівно цікавого сюжету, що іноді аж надто насичений подіями, Дана Корній довела сюжетні лінії усіх персонажів, навіть тих, яких не дуже пам‘ятаєш. Проте не читайте опис книги, якщо не хочете дізнатись про половину сюжету, та точно спочатку ознайомтеся з попередніми "зворотніми" книгами.
MaryanaSomko
04.01.2017
Четверта книга Дари Корній із циклу "Зворотній бік..." просто вражає. Талантам письменниці немає меж і це справді захоплює. У ній розповідається про навчання Остапа і Дужа у світі Неврів, про долю Мальви і її перебування у різних світах. Зрада, відчай, біль, помста, любов одні з небагатьох почуттів, як переповнюють головних героїв.
У ній яскраво описується куди може завести сліпа ревність і на скільки є важливою істинна на прикладі Стриба. Також у цій книзі детально описано сутність сірих і як створювався їхній світ Досконалості. Розкривається їхня підступність і якими вдалими маніпуляторами вони є.
Особисто від себе скажу, що прихильникам творчості Дари Корній, обов'язково потрібно прочитати цей цикл.