Твердиня

Электронная книга
Добавлено 13.05.2017
Жанр: Научная фантастика
Год издания: 2016
Скачать: fb2, txt, txt.zip, rtf.zip, pdf, a6.pdf, epub, fb3
Аннотация

Вирушаючи в легку експедицію-подорож, п’ятеро друзів не здогадувалися, що зможуть знайти загублене місто інків. Сімдесятиметрова Твердиня майже повністю напхана золотом. Та чи буде в цієї історії щасливе закінчення? Адже часом життя набагато цінніше за золото…

Полная версия

Читать онлайн


Отзывы о книге Твердиня
Нет отзывов
Добавить отзыв

Чтобы добавить отзыв Вам нужно зарегистрироваться или авторизироваться

Отзывы о книге. Оставленые на странице партнёра:
Natali39419
06.06.2014
Після останньої сторінки в мене виникає лише одне питання: ну чому я її так довго відкладала? Моє знайомство з Кідруком розпочалося з "Навіжених" і якось вони не пішли, так і не змогла дочитати, хоча тепер думаю візьмусь знову. А от читаючи "бот"а та "твердиню" мусила навіть розтягувати задоволення.
Це те, що називається якісно нова українська література. Книга, яку не соромно рекомендувати всім і завжди, книга, що змушує думати і повністю розносить мозок та свідомість. Я полюбила Кідрука ще й за те, що читаючи художню книгу він змушує мене розумово розвиватись і дізнаватись щось грунтовне (не бійтесь наявність науковості не робить цю книгу важкою для розуміння всіх деталей). Під час читання книги часто доводилось відволікатись через прагнення дізнатись більше і навіть візуалізувати деякі моменти і в допомозі ставав інтернет. А періодичні запитання до оточуючих, особливо стосовно зброї та озброєння взагалі заганяли їх в глухий кут, навіть одного разу засікла одного знайомого, що тихенько поки мене не було намагався зрозуміти: що ж я читаю?
Це книга, що не відпускає починаючи з першої сторінки і до останньої. Сюжет до найдрібніших деталей прописаний, всі герої стали рідними, а кінець просто шокував: на фоні більшості літератури, чекаєш, щось типу і жили вони довго і щасливо і померли в один день, а тут щось зовсім інше... Проте розчарування не було в жодному слові, в жодній букві, все дуже влучне і до місця. Не хочу говорити про сюжет - це потрібно читати та й боюсь, що не втримаюсь і обов"язково видам найбільші секрети, але дещо всетаки хочеться відзначити:
- Дуже дякую за рекомендовану музику в кінці книги, дуже потішило)))
- Дуже дякую за просто незвичайну бурю емоцій під час читання (особливо за сцену з Фастум-гелем, сміялась до сліз і зачитувала в голос, правда чоловіча частина колективу не оцінила і не дуже зрозуміла, але це пусте)
І наостанок: ХОЧУ ЩЕ!!!!
З.І. Вийшло якось кострубато і на емоціях, може перепишу згодом
MuseAmelie
15.11.2013
Вчора дочитала я "Твердиню" Макса Кідрука!
Впевнена, що я найдовше читала її з усіх, хто читав) Ну - місяць може й більше (а? а ти зміг би так довго? м?). Просто роман такий, що відірватись від нього в принципі неможливо. А я, тренуючи силу волі, залишала книжку на роботі (спеціально, щоб хотілось іти на ту роботу і використовувати будь-яку вільну хвилинку, аби лиш почитати, що ж там далі з тими героями придумав зробити Макс Кідрук), не брала її із собою в дорогу (бо велика - то був аргумент такий), спеціально починала читати ще якісь книжки невеличкі (як от "БЖД" - то була перерва для "Твердині", щоб відволіктись), ну і те.де.
Так от. Я так розтягувала читання, що в мене вже аж складалось враження, немов то який серіал, де серії виходять одна на день чи й то рідше. А в голові вималювались всі деталі (один із героїв навіть набув образу одного мого знайомого, бо геть схожий. зовнішньо угу:))
Спершу я навіть думала й переживала, що Кідруку захочеться теж поїхати туди в Мадре-де-Діос, аби дослідити й переконатись, чи є насправді Твердиня, але потім перестала переживати, бо подумала - я б теж не проти (таке в голову прийде).
Місцями так аж, знаєте, страшно, але не сильно. Проте реалістично досить. А наприкінці... я звісно знала, що там буде щось таке аж аж і тому очікувала, але все одно. Ну ви зрозуміли, я так бачу по ваших очах :)
Загалом, враження гарні від книжки, навіть дуже. Єдине що - вловила подібність із "Ботом". Історія начебто зовсім інша, але структура (чи що) роману дуже подібна. Можна провести навіть аналогію деяких сцен з "Твердині" і "Бота". Але то вже таке певно. Враження від цього не зіпсувались.
А щодо того, що когось розчарував фінал (читала не один такий відгук і думала "що ж там вже таке?"), то тут абсолютно ніяких претензій до автора немає. Як на мене, фінал ще такий дуже навіть щасливий ("лігко атдєлалісь" як то кажуть). І дуже це сподобалось, ібо реалістичність прєвише всіво!
Щоправда знайшла в книжці кілька помилок і обкладинка мені не дуже, але то нічого. Книгу приємно і дуже дуже (дуже) цікаво читати. Сама історія так описана, що не лишається шансів і ти віриш, що все це правда і те, що Левко з Рівного не викликає ніяких сумнівів - я вчора ішла додому і думала про "Твердиню" і що тут, цими вулицями ходить (саме "ходить" в теперішньому часі) один із героїв цієї книжки. Таке приверзлося )А що вже казати про післямову... ех, гарно написав, аж зворушливо. І плейлист хороший нічого не скажеш.
Коротше, рекомендую та й все. Читайте!
----------------
треба сказати, що це із тих книг, які хочеться дивитись. тому - давайте чекати фільм)
. і ще - дяка Максу Кідруку за такі книжки.
LeRoRiYa
30.10.2013
Макс Кідрук свою справу знає. Вміє він і вирвати читача з контексту його життєвих проблем, і змусити зануритися в життя, пригоди й душі героїв по самі вуха - зжитися, злитися, зростися з ними душею й тілом - й втопити в почуттях, у вирі подій і життєвих історій... Так, він такий. Перша його книжка, з якою я познайомилася - це "Бот" - перший український технотриллер. "Твердиня" - це теж трилер, тільки скоріше психологічний. Він об'ємніший за "Бота" та ще більш цікавий. Я наче сама побувала в тих джунглях. Аж досі моторошно. Неймовірна історія! Браво, Максе Кідрук!
Новости
Библиотека
Обратная связь
Поиск