Córka ognia i krwi

Электронная книга
Добавлено 20.09.2019
Автор: Ulexia Faust
Жанр: Зарубежная фантастика
Год издания: 2019
Оценка: 0.0
Рецензии в лоцмане: нет рецензий
Скачать: epub
Аннотация

Nina od zawsze czuła, że coś jest nie tak.
 I miała rację.
 Wyspa Księżniczki Kamili huczy od plotek i urywanych rozmów.  Kolejne  osoby zarządzające sierocińcem św. Hildegardy robią, co w ich mocy, by  położyć temu kres.
 W tym czasie współczesne wampiry szykują się do bezpardonowej wojny  mającej przypomnieć światu ich prawdziwą moc i przeznaczenie. Gromadzą  sojuszników, spiskują, uwodzą. Ale czy poradzą sobie ze swoim  największym wrogiem – wewnętrzną, chciwą i nienasyconą Bestią?
 W świecie magii i mistycznych sekretów pewna dziewczyna o włosach  czerwonych jak krew stara się poradzić sama ze sobą, swoim darem i tym,  co oznacza dla jej bliskich. A nie ma zbyt wiele czasu – już wkrótce  podchody się skończą i będzie musiała zdecydować, za co chce walczyć.
 Ulexia Faust (ur. 1999 r.)
 Przeciętna 14-letnia gimnazjalistka o nieprzeciętnych zainteresowaniach.  Najtrudniej pogodzić jej rolę uczennicy z licznymi pasjami. Ma bzika na  punkcie wszelkiego rodzaju mitologii i kontrowersyjnych postaci  historycznych, z których czerpie inspiracje. Kinomanka i fanka muzyki  klasycznej.
Полная версия

Читать онлайн


Отзывы о книге Córka ognia i krwi
Нет отзывов
Добавить отзыв

Чтобы добавить отзыв Вам нужно зарегистрироваться или авторизироваться