Endgame. Reguły Gry

Электронная книга
Добавлено 20.09.2019
Автор: James Frey
Жанр: Зарубежная фантастика
Год издания: 2019
Оценка: 0.0
Рецензии в лоцмане: нет рецензий
Скачать: epub
Аннотация

CZYTAJ KSIĄŻKĘ.
 SZUKAJ WSKAZÓWEK.
 ROZWIĄZUJ ŁAMIGŁÓWKI.
 ZWYCIĘZCA BĘDZIE TYLKO JEDEN.
 ENDGAME JEST PRAWDZIWE.
 ENDGAME DOBIEGA KOŃCA.
Najsilniejsi i najsprytniejsi z Graczy dotarli do końcowej fazy  Endgame. Klucz Ziemi oraz Klucz Niebios już odnaleziono, ukryty pozostał  ostatni klucz do wygranej i ocalenia świata – Klucz Słońca. Zwycięzca  może być tylko jeden!
Maccabee gra, by wygrać. Posiada Klucz Ziemi i Klucz Niebios, teraz  zrobi wszystko, by zdobyć Klucz Słońca. Ale w Endgame nic nie jest  stałe. Maccabee musi grać ostrożnie i bacznie pilnować pleców. An Liu  gra dla śmierci. Jego celem jest powstrzymanie Endgame i zagłada całego  świata. Aisling porzuciła Grę i zdecydowała się walczyć po stronie  życia.
Aisling, Sarah, Jago, Shari i Hilal nie chcą dopuścić do zakończenia  Endgame. Klucz Słońca nie może zostać odnaleziony. Tych pięciu Graczy  postanowiło ustanowić własne reguły Gry.
Wszystkich łączy jedno: są gotowi umrzeć, by osiągnąć zamierzone cele. Doprowadzą sprawy do końca, ale na własnych zasadach.
***
 Określenie tego multimedialnego, wykorzystującego rzeczywistość wirtualną projektu książką może być krzywdzące.
Antyweb.pl
 Endgame to przyjemna, emocjonująca lektura na wieczorne  odmóżdżenie. A jeśli dodamy świetną zabawę z zagadkami i całą mitologię  wokół tego, to… jest naprawdę dobrze.
Paweł Opydo
 Jeśli lubicie książki, w których jest bardzo dużo akcji, to ta powieść na pewno spełni wasze oczekiwania.
Game Exe
BIOGRAM
James Frey – amerykański pisarz; założyciel i CEO  Full Fathom Five, firmy producenckiej odpowiedzialnej za bestsellerową  serię dla młodzieży Dziedzictwa Planety Lorien, której pierwsza część  (Jestem numerem cztery) doczekała się ekranizacji. Także jego pozostałe  powieści, Milion małych kawałków czy Ostatni testament, osiągnęły status  międzynarodowych bestsellerów.
Nils Johnson-Shelton – autor bestsellerowych  powieści dla dzieci i młodzieży (No Angel: My Harrowing Undercover  Journey to the Inner Circle of the Hells Angels, Otherworld Chronicles).  Wielki fan gier wideo, wspinaczki i długich spacerów.

Полная версия

Читать онлайн


Отзывы о книге Endgame. Reguły Gry
Нет отзывов
Добавить отзыв

Чтобы добавить отзыв Вам нужно зарегистрироваться или авторизироваться